Lavazza Tierra Bio Organic zrnková 1 kg

Skladom
Kód: 1382
€18 –11 % €15,90 €13,25 bez DPH
Kategória: Lavazza
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Arabica: 100%
Robusta: 0%

Lavazza Exper Tierra Bio Organic je dostatočne bohatá a silná káva s tónmi sušeného ovocia a drevitými arómami vo vôni sa najlepšie prejaví v espresse.

Táto zmes s prívlastkom BIO pochádza z 3 plantáži. Lavazza Tierra Bio Organic má aj certifikáty  Fair Trade a  Rainforest Alliance.

Zmes arabiky a robusty z bio certifikovaných fariem z tropických oblastí Južnej Ameriky, Afriky a Azie. Káva Lavazza Tierra Bio Organic je upražená v pražiarni Settimo Torinese v Turíne na stredný stupeň a v jej arome môžete poznať kvetiny a sušené ovocie.    "Fair trade" je obchodné partnerstvo založené na dialógu, transparentnosti a rešpekte, ktorého cieľom je väčšia spravodlivosť v medzinárodnom obchode. Prispieva k trvalo udržateľnému rozvoju tým, že ponúka lepšie obchodné podmienky a chráni práva drobných výrobcov a pestovateľov - predovšetkým v rozvojových krajinách. Organizácie Fair trade (podporované spotrebiteľmi) aktívne podporujú výrobcu aj osvetu a presadzujú zmeny v pravidlách a spôsoboch konvenčného medzinárodného obchodu. "

 

Vákuové balenie. Skladujte v chlade a suchu. Spotrebujte do: pozri na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: