Caffé Diemme Prestigio 1kg

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 2001
Značka: Caffee Diemme
€24 –21 % €18,90 €15,75 bez DPH
Kategória: Caffe Diemme
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Arabica: 90%
Robusta: 10%
Položka bola vypredaná…
shot 20211221141945
€24 –21 %

O kvalite tejto kávy vypovedá aj jej exkluzívnosť - nájdete ju len v najlepších benátskych, rímskych, či milánskych reštauráciách a kaviarňach alebo v špecializovaných obchodoch.

V supermarkete by ste ju hľadali darmo. Na rozdiel od klasickej ORO kávy Caffé Dieme je PRESTIGIO obohatená okrem piatich odrôd klasickej Arabicy – menovite Brazílie (Alta Mogiana, semi washed, polo mokré spracovanie), Tanzánie (Kilimanjaro, washed, mokré spracovanie), Indie (natural, suché spracovanie), El Salvadoru (washed, mokré spracovanie) a Kolumbie (Supremo, washed, mokré spracovanie) – ešte o jednu indickú odrodu Robusty (Cherry, natural, suché spracovanie).

Všetky odrody spolupracujú na budovaní veľmi výraznej celistvej chuti so širokou paletou aromatických asociácií, či už sušeným ovocím z odrody z Brazílie alebo čokoládovými tónmi, pochádzajúcimi z odrody z Tanzánie. O exotický, no veľmi jemný nádych pri prvej vôni sa stará Indická Arabica, v kombinácii s odrodou z Kolumbie. Samotná Robusta, ktorá je kľúčovou zložkou špecifickosti tejto kávy, je úzko prepojená s pôsobením odrody zo Salvadoru. V kombinácii dodávajú káve stredné telo s výraznými čokoládovými a korenistými arómami. Samotné espresso disponuje čokoládovou farbou, strednou krémou, vôňou miešajúcu kakao s ovocím a v neposlednom rade, aj vyváženou harmonickou chuťou. Kyslé tóny nachádzajú protiváhu v horkosti kakaa a sladkosti ovocných tónov.

 

Vákuové balenie. Skladujte v chlade a suchu. Spotrebujte do: pozri na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: