ROZŠÍRILI SME PONUKU O SVIEŽE OVOCNÉ A ZDRAVÉ ZELENÉ ČAJE | SYPANÝ ČAJ READY AFTER

Tam kde je káva, nesmie chýbať ani čaj, ktorý sa taktiež radí medzi najobľúbenejšie nápoje po celom svete. Pražiareň Ready After tomu ide príkladom a čaj nájdete už aj v našej ponuke. 

Pôvod čaju sa datuje okolo roku 2750 pred Kristom, kedy si prvé lístky do horúcej vody začali dávať Číňania. Legenda hovorí, že práve cisár Shen Nung objavil čaj ako prvý pri úplnej náhode. Ako si zohrieval vodu, padol mu do nej list a zistil, že voda zrazu nadobudla zaujímavú chuť a arómu.

Preto sa rozhodol experimentovať až došiel na to, že niektoré rastliny majú liečivé vlastnosti. Vyzval preto obyvateľov Číny, aby začali pestovať rastliny. Povedal im, že tým prospejú nie len sebe, ale aj všetkým okolo. A tak ako čaje fungovali kedysi, podobné pozitívne účinky majú aj dnes.

zdroj: pixabay

Rovnako sme experimentovali aj my a vybrali sme 7 rôznych druhov čajov, ktoré nielenže chutia, ale taktiež prospievajú zdraviu človeka. Od toho predsa len tento „čarovný nápoj“ z byliniek existuje, aby nám pomohol a osviežil zároveň.

Chutný čaj v ponuke Ready After 

Ak ste milovníkmi kávy, u nás sa nestratíte. Zákazníkom ponúkame vždy to najlepšie, od rôznych blendov až po iné exkluzívne kávové zmesi. Sortiment sa snažíme neustále rozširovať a pochopili sme, že čaje obľubujete rovnako ako aj my.

Čaj Ready After Mate IQ 50g

Čaj Ready After Balzam na nervy 50g

Čaj Ready After Božský nápoj 50g

Čaj Ready After 8 pokladov Shaolinu 50g

Čaj Ready After Pu-Erh Sicilia 50g

Čaj Ready After Madam Butterfly 50g

Čaj Ready After Jahody v šampanskom 50g

7 nových druhov čajov, ktoré zlepšia váš deň

Čaj Ready After Balzam na nervy 50g

Bylinná zmes s obsahom vitamínov. Obsahuje ľubovník, rebríček, levanduľu a rozmarín. Čaj slúži na ukľudnenie a vyrovnanosť. Pomáha človeku vyrovnať sa s napätím stavom a odbúrava stres.

Čaj Ready After Božský nápoj 50g 

Zdravý a chutný ovocný čaj plný vitamínov. Obsahuje kúsky kaki a je vhodný pre tehotné ženy. Chutiť by mal každému, kto preferuje svieže tóny ovocia a chce si aj v chladnom období udržať dobrú imunitu.

Čaj Ready After Mate IQ 50g 

S týmto čajom udržíte vašu hlavu stále v strehu a s dobrou pamäťou. Podporuje totiž mozgové bunky, ktoré povzbudzujú zložky čaju – Mate s Ginkom a guaranou. Ak ste mali, alebo máte, pred sebou náročný týždeň, tento čaj dokáže pomôcť po psychickej i fyzickej stránke.

Čaj Ready After 8 pokladov Shaolinu 50g 

Čaj rôznych chutí. Sprevádza ho až osem čajov, chuť ananásu, kúsky jahôd a kvety slnečnice. Nezvyčajná kombinácia, ktorú Šaolinskí mnísi pijú už generácie. Teraz ho môžete ochutnať aj vy a verte nám, že tento exkluzívny nápoj má niečo do seba.

Tajomné komnaty Shaolinu skrývajú i tento náš špeciálne namiešaný zelený čaj zložený zo zeleného čaju Sencha, Gunpowderu, Mini tuo tea, Chun Mee, Lung Ching, Snow bud, Pi Lo Chun, bieleho čaju Pai Mu Tan White, kúskov ananásu, jahodových kúskov a kvetov slnečnice.

Čaj Ready After Pu-Erh Sicilia 50g 

Prezývajú aj ako „čínsky penicilín“. Ide o čierny čaj s pomarančovou kôrou a kúskami citróna. Ideálny na znižovanie cholesterolu a chudnutie.

Pu-erh je najstarší čaj na svete. Je to dodatočne fermentovaný čaj nazývaný aj „čínsky penicilín.“ Bol degustovaný už čínskymi cisármi. Má zemitú chuť s výrazne silnou vôňou. Pomarančová kôra a kúsky citróna dodáva výbornú osviežujúcu chuť . Na znižovanie cholesterolu a chudnutie.

Čaj Ready After Madam Butterfly 50g 

Výnimočný čaj do každého počasia. Obsahuje Senchu, kúsky marhúľ a kvety slnečnice. Ideálny na relax, pohodlie a odreagovanie sa. Po celý čas ho sprevádza kvetinovo-broskyňová príchuť. 

Čaj Ready After Jahody v šampanskom 50g

Našu ponuku čajov uzatvára ďalší zelený čas v šampanskom. Perfektne poslúži vtedy, ak potrebujete nakopnúť pozitívnu energiu a prináša so sebou dobrú náladu.

zdroj: pixabay

Zaujímajú vás čaje? Chceli by si sa o nich dozvedieť viac? Sledujte náš Blog, kde už čoskoro pribudnú ďalšie články o čajoch. Či už vás zaujíma originálny pôvod čaju alebo iné historické udalosti ohľadom tohto nápoje, je sa na čo tešiť. Okrem toho si preberieme najnovšie čajové trendy, proces zberu a výroby. Tak sa pripravte na novú sériu „Čajový svet„, ktorá poskytne všetkým čitateľom komplexný prehľad o čajoch.