Jacobs Export Traditional Filter mletá káva 1 kg

Skladom
Kód: 4608
€19 –7 % €17,50 €14,71 bez DPH
Kategória: Jacobs
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 1 kg
EAN: 8711000571033
Arabica: zmes
Robusta: zmes

Jacobs Export Traditional Filter

 

Tradične mletá káva s dlhou históriou a bohatým chuťovým profilom, ktorá v sebe spája všetko, čo milovníci filtrovanej kávy očakávajú od dokonalej šálky – vyváženosť, jemnosť a príjemnú arómu, ktorá naplní váš domov pokojom a pohodou.

Táto káva je starostlivo namletá špeciálne pre prípravu vo filtri, prekvapkávači alebo French presse, takže sa z každej dávky uvoľní maximum chuti a vône. Jej základom je zmes kvalitnej Arabiky a Robusty, ktoré spolu vytvárajú harmonickú kombináciu s plným telom a decentne korenistými tónmi. Chuť je jemne zemitá, s náznakom horkej čokolády a orechov, doplnená o hladkú, ale prítomnú arómatickú stopu, ktorá poteší nielen chuťové poháriky, ale aj čuchové zmysly.

Jacobs Export Traditional Filter sa výborne hodí na každodenné pitie – je to spoľahlivá klasika, ktorá nesklame žiadneho milovníka tradične pripravenej kávy. Či už ju podávate ráno ako povzbudzujúci štart do nového dňa, alebo popoludní ako sprievod k sladkému dezertu, vždy ponúkne príjemne jemný, no dostatočne výrazný zážitok.

Táto 1 kg balená mletá káva je ideálna pre väčšie domácnosti, kancelárie či prevádzky, kde sa káva pije s radosťou a vo veľkom – bez kompromisov v chuti či kvalite.

 

 

Vákuové balenie. Skladujte v chlade a suchu. Spotrebujte do: pozri na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola