Marley Smile Jamajka zrnková káva 1kg

Položka bola vypredaná…
Na ceste k nám
Kód: 1704
€58 –10 % €52,20 €43,50 bez DPH
Kategória: Marley Coffee
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Arabica: 100%
Robusta: 0%
Položka bola vypredaná…

Marley Smile Jamajka je káva z vybraných zŕn arabiky (100%), z ktorých 20% tvorí ocenovaná arabica Jamaica Blue Mountain. Považuje sa za najlepšiu kávu na svete, dozrieva na horských svahoch pohoria Jamajské modré hory.

Vďaka jedinečnej tropickej klíme je táto káva jedinečná a stojí za to, že ju musíte vyskúšať. Charakteristickými vlastnosťami kávy tejto vynimočnej kávy sú bohatosť chuti, vyvážená kyslosť, celé telo a príjemná sladkosť. Názov je charakteristický pre tuto kávu pretože vám každý dúšok kávy vyčarí pozitívnu náladu.

 

 

Značka Marley Coffee bola vytvorená Rohanom, synom legendárneho Boba Marleyho. Známy hudobník sníval o tom, že bude presadzovať svoju vášeň a životnú filozofiu aj prostredníctvom kontaktu a úcty k prírode. Jeho syn sa tejto misie ujal, keď v očiach pestovateľov kávy v Etiópii videl rovnakú vášeň, akú videl aj u svojho otca.

Káva Marley Coffee je vynikajúca káva vytvorená s ohľadom na hodnoty ako ekológia, úcta k prírode, harmónia, spravodlivosť, láska a spoločenstvo. Káva tejto značky je certifikovaná spoločnosťou Rainforest Alliance. Marley Coffe tiež podporuje program One Tree Planted, vďaka ktorému sú vysadené stromy na viacerých kontinentoch.

Vákuové balenie. Skladujte v chlade a suchu. Spotrebujte do: pozri na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: